Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan primera xenon trafot...

Nissan primera xenon trafot ki lehet cserelni nem gyari trafora?

Figyelt kérdés
szoval , adott egy nissan primera 2001 xenonos , de a bal xenon nnem eg , izzok jok , szoval a trafo lehet a baj , aztakarom kerdezni hogy ha veszek egy nem gyari trafot ugy fog menni ? mit figyeljek rajta ha vennek ? a csatlakozo az egohoz jo amit kineztem mar. a gyari nagyon draga azert gondolkodom ezen

2017. dec. 20. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen trafót sikerült találnod hozzá, ami nem gyári?
2017. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beviz Elek ***** válasza:

Működik persze, de akkor ki kell iktatni a eredeti trafódat teljesen. Az sem kizárt hogy szét kell bontani ehhez a lámpát, nem tudom gyárilag hova tették.

Elvileg 35W-s trafó kell, de nézz utána biztosra.

2017. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ertem , koszonom szepen mindkettotoknek :D biztato
2017. dec. 20. 23:46
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


ezt talaltam ,ami ugynezki jolesz , szerintetek ?

2017. dec. 20. 23:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha egyforma akkor oké. Más volna ha ilyen menne:

[link]


A dugó a legfontosabb ahova az áramot csatlakoztatod, többi mindegy, trafó pont ki van számítva hogy elegendő áramot adjon.

2017. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszi szepen valaszod :D
2017. dec. 21. 10:15
 7/11 A kérdező kommentje:
nemtudjatok a nissannak mien dugoja van ami az aramot adja?
2017. dec. 21. 10:44
 8/11 Beviz Elek ***** válasza:

#4

Az izzó felöli rész az jó, D2 típus. 35w rendben, gyári érték (van 55w készlet is de az már túl sok).

A tápot nem tudom milyen csatin adja, de az már a legkevesebb, átalakítható.


A képen egy komplett szett van, tehát egyik vége tisztán 12V-t és testet kell kapjon, másik vége pedig mehet az izzóra.

Arra figyelj hogy a gyárit teljesen kiiktasd, tehát ne a trafó után vedd le az áramot (nem tudom pontosan hol van neked).

2017. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oszevan szerelve a lampa testel , szoval szejjel kell szedjem de az a leg kevesebb :D
2017. dec. 21. 14:37
 10/11 Beviz Elek ***** válasza:

Csak akkor szedd szét ha muszáj, nehéz tökéletesen összeragasztani.


Esetleg más megoldás? A kábelt bevezetheted a kupakon keresztül, utána pedig ragasztópisztollyal körbeszigeteled.


Nekem szerencsére kívül volt a trafó 97-es Primerában.

2017. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!