Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán hogyan vesznek...

Műszaki vizsgán hogyan vesznek észre minimális ültetést?

Figyelt kérdés
20-30mm ültetést mi alapján vesznek észre, ha a rugók is feketé, nem pedig szép színesek? Az autón kívülről nagyon nem látszik egy ilyen mértékű beavatkozás, sok gyári rugó is képes annyira összeesni az évek alatt, hogy vizuálisan hasonló méretű az autó.

2017. dec. 22. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megoldottam tüvel rendelkező álluthatót vettem be van jegyeztetve a forgalmiba aztán le van tekerve koppra , a vizsgasorra alig tudok fel állni az akna 3 centis perem miatt ki hagyhatom mivel fennakadna amert a koptató alá kb a telefonom nem fér be és a lengőkar meg 1.3cmre van a talajtól azaz koppon van a gép . Nem kötnek bele mert papiros , 2-3cmt felesleges ültetni 5-6cmnek már van értelme meg alatta az a 2-3cm annyira elég , hogy semmire se
2017. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
magyar utakra ültetni? megbolondultatok?:D
2017. dec. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!