Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autók/motorok motorblokkját...

Az autók/motorok motorblokkját milyen festékkel festik pl feketére, hogy az nem ég le, nem pattog le róla a hőtől?

Figyelt kérdés
És ilyen festék kapható az üzletekben? Nem titok, hogy egy motorkerékpárt akarok felújítani, és abban benne lesz a blokk festés is, de szeretném magam megcsinálni, nem szakemberrel horror áron. Nem is pénz a lényeg, hanem, hogy saját munkám legyen.

2017. dec. 22. 21:32
 1/5 crudy ***** válasza:
86%
Esetleg hőálló festék?
2017. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy nem fapáccal kenik be, hanem hőálló festékkel. De ezekről lehetne valamit bővebben? Te is zöldet kaptál hisz' itt a Karácsony, de a kérdésemre nem kaptam még kielégítő választ.
2017. dec. 22. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Mi kotyogos kipufogó festékkel fujtuk a blokot obiban 2000körül van elvileg 650fokig bírja , de a blok még ennek a felét se éri el és még bírja lassan 3 éve a V2-esen
2017. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hőálló festék, de abból is minőségi.
2017. dec. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 crudy ***** válasza:
60%

Jo a karacsony kedveert. Google beirod h huallo festek. Lesz sok fele, aerosol, kenheto. Amelyik tetszik. Gagyi keves van, amirera van irvah 800fokig jo az tuti h birni fogja. Nezzkorbe a valasztekban, sok festekrol le van irva h mit tud. Ertelemszeruen kulteri kell, ha benzin allo megjobb. Gyanitom inkabb kandallolakkot fogsz talalni, de az is. Mindegy melyiket valasztod ugyise.fogod tudni h pontosan melyik jo neked. Amikor kipuffot festettem rally hoallofesteket vettem. Matt fekete de nem is erdekelt h szep e vagy nem mert a kocsi aljat festettem, le nem kopott, nem egett.


Tehat roviden ha rakeresel googleon szembesulni fogsz az egesz kinalattal.

2017. dec. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!