Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E90-hez (gyári Xenon-os)...

E90-hez (gyári Xenon-os) keresek egy ideje LED vagy hideg fehér izzót helyzetjelzőnek (Angel Eyes), viszont még egyet sem találtam, amin lenne E jelzés. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 24. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én autóm is xenonos. Ledből nem is fogsz találni E jelzéssel.

Én Osram Cool Blue Intense névre hallgató izzót vettem helyzetjelzőnek (w5w). Szép fehér fénye van, pont olyan mint a xenonnak. Jól mutatnak együtt.

2017. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hello! Köszi a választ, utána néztem az általad említett márkának, de nem találtam a körök megvilágítására alkalmas izzót.


Ilyenről van szó.

[link]


Viszonylag komplikált ki-beszerelni, szóval ha veszek egy nem E jelzéses led-es izzót és berakom azt, akkor mekkora valószínűsége van annak, hogy kiszedetik vagy egyáltalán észreveszik? Az lenne a célom, hogy a xenon mellett ne legyenek a körök sárgák.

2017. dec. 25. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy foglalkoznának vele. Később a BMW is áttért a ledre. Ha nem egy BMW guru a rendőr, akkor nem tudja megállapítani hogy gyári vagy sem.
2017. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!