Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 65-ös mustang convertible-...

Egy 65-ös mustang convertible-t megéri felújítani?

Figyelt kérdés

Örököltem többek között egy 65-ös mustang kasznit, szépen le van alapozva, már csak festeni kell, a szélvédők, ablakok szépek, gyáriak, a motor működik,de minden darabokban van, megérné felújítattni, restauráltatni?

Mennyi pénzt érhet teljesen a gyári állapotában restaurálva?


2017. dec. 26. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ , milyen modell alap e vagy ritkább . Mi hiányzik és mennyibe kerül a beszerzése . Aztán megtartanád e veteránnak vagy eredeti gyári állapotban akarnád eladni . Ez kalkulálás kérdése . Én apródonként megszerezném ami kell de nem kapkodnám el . Szakemberhez vinném ha kell mert a tudásom nem terjed ki mindenre . A felnikkel és a gumikkal lehet játszani de kifoghatsz potom áron kiegészítőket .
2017. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy 4.7 literes Windsor V8-as motor van hozzá, az eredeti felnik megvannak,én az eredeti állapotába szeretném felújítani.
2017. dec. 26. 18:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Még az első generáció képviselője
2017. dec. 26. 18:00
 4/7 A kérdező kommentje:
2017. dec. 26. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem . Mi hiányzik belőle , apró dolgok amik olcsók és pl íbéjen beszerezhető ? Fényezni lakatolni nem kell , villamossági dolgokat meg tudsz javítani ? Az ára a kereslet függvénye , ha van belőle jó pár akkor olcsó de ha a tied jó állapotú és helyben van nem hoznak kintről be . A mániákusok mindenkor lecsaphatnak rá .
2017. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy megéri-e?

Ha csak pénzt akarsz vele keresni, akkor nem, nem fogja megérni.

2017. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hááát, rengeteg szívás lesz vele, és brutál pénzeket felemészthet a dolog. De minden esetre Mustangot, Chargert, meg mindenféle amerikai izomautót nagyon megéri tartani, mert meredeken ível az értékük felfelé. Én is akartam egy Chargert venni magamnak, és mire észrevettem magam, már a roncsoknak is csillagászati áraik lettek.
2017. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!