Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központi injektor csinálhat...

Markbara kérdése:

Központi injektor csinálhat ilyen problémát?

Figyelt kérdés

Van egy Fiat brava 1.4 12v-es autóm ami központi injektoros!! Az lenne a probléma hidegen a 2. henger kihagy!! Mikor már bemelegszik akkor elkezd dadogni és leáll!! Onnantól kezdve indítózáskor csak dúrróg és nem indul! Központi injektor csinálhat ilyesmi jelenségeket??

Válaszukat előre is köszönöm!!



2017. dec. 26. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy 2. henger kihagy? Ez lehet gyújtás hiba is.
2017. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy a gyertya pipát lehettem egyesével az összes hengerről és a második hengernél nem változott semmi mikor visszaraktam a pipát!! Oké köszi
2017. dec. 26. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Cserélj gyertyát!
2017. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyertya vagy gyertya pipa, kábel is lehet.
2017. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okésköszi
2017. dec. 27. 08:36
 6/8 A kérdező kommentje:
trafó, kábelek,gyertyákat ki cseréltem kompletten és ugyan aszt csinálja a kocsi ! Most mi lehet?
2017. dec. 27. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán hidrotőke még ami eszembe jut. Vagy a szívósori lapátok
2017. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hidrotőkéket is cseréltem mert mikor még vettem akkor kezdett el csattogni! A szívósori lapátot megnézem!!
2017. dec. 28. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!