Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két hónapja vettem egy volkswa...

Két hónapja vettem egy volkswagen passatot ami "az autó magáért beszél és nincs problémája szöveggel lett meghírdetve. Amióta nálam van az autó minden problémája kijött. Használt autó kereskedésben vettem . Tudnék még esetleg valamit csinálni?

Figyelt kérdés
(az autó ott hagyott a pályán a motor pörög de nem mozdul meg. Komplett kormányművet kell rajta cserélni . gömbcsuklót lengőkart.az elektronika rossz minden kötve van mindennel . komplett első fék cserére szorul.apróságok :nincs beltér világítás. nincs szivargyujtó rossz a centrálzár. és még sorolhatnám .És mégegyszer kihangsúlyoznám , az autó MAGÁÉRT BESZÉL PROBLÉMÁK NÉLKÜL .

2017. dec. 27. 16:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Írni és is tudok sok mindent......

Ezeknek a hibáknak a 90%-a az első próbakörön előjött volna a maradék 10 pedig kopó alkatrész.

2017. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sose veszünk autót úgy, hogy a szerelő nem látta. Én úgy vettem a Skoda Octaviát 6 évesen kereskedésből ahol szerviz is van, hogy vittem magammal autószerelőt, kapott érte 10 ezret és átnézte a kocsit felemelve. Mondta, hogy jó állapotban van az autó, fékbetéteket kell majd lassan cserélni. Egy 100 ezret alkudtunk is az autóból, másfél éve van meg, semmi baja nem volt.
2017. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vettel egy beszélő nepautot ? Az igen :)
2017. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Alapinfóként megtudhatánnk, hány km-t van benne (óra szerint) és hány éves az autó? Amikor megvetted, nem tűnt fel, hogy nincs benne világítás, és nem jó a centrálzár? Ha problémamentes autóra vágysz, vegyél újat. (Ok, az sem mindig az, de legalább van rá gari.)
2017. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
De most komolyan, a kereskedő szerinted honnan tudhatta volna, hogy az autó szar lesz? Ha te sem vetted észre mikor átnézted? Soha nem értettem az ilyen utólagos rinyálásokat.
2017. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beültél nem tűnt fel, hogy például nincs beltér világítás, szivargyújtó, centrálzár?


Próbakörön nem tűnt fel, hogy rakás szar a kormánymű, a fékek?


Te csak a parkolóban beszélgettél a kocsival?

2017. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudok mást mondani:I.J.
2017. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
220.000 ezer volt benne 98-as egyébként. nem a beltérvilágitás a legnagyobb probléma... de ha a full feltöltötte olajjal akkor te sem tudod megmondani azt hogy a kormánymű kuka mert miután lassan elszivárog (kivülről nem látható helyen ) akkor te sem tudod megmondani csak ha röntgenszemed van ja és ha csak a jobb elsőt nem zárja a centrál azt sem biztos hogy észreveszed. De egyébként köszönöm a válaszokat . annak meg főleg aki a kérdésre válaszol :)
2017. dec. 27. 16:53
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

akkor ez valóban beszélő autó, és azt mondja, hogy: EZT MEGSZÍVTAD


miért nem autóvásárlás előtt GYIK-eztél?

az emberek nagy része megmondta volna, hogy hozzáértő szerelő nélkül ne vegyél autót.

a másik fele meg azonnal lebeszélt volna ezekről a visszatekert fél millió km-es passatokról amik időzített bombák.


válaszolva a kérdésedre: semmit nem tudsz tenni, vagyis de, veszel egy másik autót.

2017. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 D. Brasco ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van.......szoval igy jartal......
2017. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!