Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kotyog a kerék de mitől?

Kotyog a kerék de mitől?

Figyelt kérdés

Sajnos idén már nem ér rá a szerelőm de minél hamarabb szeretném meg javittatni, igy házi maszek szerelővel javittatom mire számitsak hogy tisztába legyek a dolgokkal amikor viszem....

A tünet: minimálisan kotyogó hangot ad ki a bal első kerék mikor az autót helyben állva jobra balra kicsiket kormányzom?

Ha megvan a probléma szerintetek bonyolult lenne megcsinálni a maszek szerelőnek? Sok szerszáma van , kb 3-4 éve szerel ilyen régebbi tipusu autókat , vagy várjak 2-3 hetet?

Volkswagen Polo III



2017. dec. 27. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Kormánygömbfej,axiál.


Viszont ha már laikusként is érződik akkor tegnap csináltasd meg.

A gömbfejet cserélni nem nagy cucc,az axiál már egy kicsit szivattyú ha nincs excenteres leszedő. De nem kivitelezhetetlen.

De ha tényleg ez a gond az nem két hét alatt alakult ki. Ha érted mire gondolok.

2017. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, Igy van nem 2 hét alatt alakult ki, már figyelmes lettem rá kb majdnem 1 hónapja csak mivel dolgozni járok és buszal költséghatékonyabb nem forditottam rá nagy figyelmet sajnos mivel nem napi szinten használom az autót, tegnap viszont lecseréltem a gumikat és szólt a gumis hogy a bal első kerék résznek van egy kis kotyogása csináljam meg mihamarabb
2017. dec. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!