Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma Pesten miközben 50 el...

Ma Pesten miközben 50 el jöttünk az úton egyszer csak leállt alattunk a kocsi motorja, tudnátok segíteni mi okozhatta?

Figyelt kérdés
Holnap hívok ki egy szakembert aki diagnosztikaval megnézi, nagyon remélem hogy benne maradt a hibakód, és meglesz a pontos oka a dolognak, valaki tudnak esetleg segíteni hogy ezt mi okozhatta, és mennyire lehet gyakori? Vezettünk hazafele, és egyszer csak egy furcsa pittyegest hallottam.. ránézek a páromra, ő is teljesen lefagyott, hogy mi lehet, egyszer csak leállt alattunk a kocsi.. utana szerencsére gyorsan beindult, de nagyon megijedtem. Eddig soha nem csinált ilyet, a párom sokat jár vele dolgozni Győrbe, Debrecenbe, és ha autópályán ugyanezt megcsinálja mikor 130al megy, elég balesetveszélyes lenne, emiatt nagyon aggódom. Bárkinek volt mar ilyen problémája?

2017. dec. 27. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miféle autó ez?
2017. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem , előzésnél régi 22 éves Fiestával, előzöm a trakeszt meg a lovaskocsit váltok vissza és puff, szervó minden elszállt és jöttek szembe, képzelheted milyen jó lehetett, de volt benne annyi lendület, hogy épp be tudjak gurulni a pacik elé majd indítózzak ( szalagkorlát miatt nem tudtam lehúzódni. Lendkerék meg bendix lett cserélve és gyertyák azóta nem csinálta.
2017. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ford Focus, 10 év körüli, 19000 km van benne, nem értem mi történhetett
2017. dec. 27. 21:44
 4/18 anonim ***** válasza:
Mekkora motor, benzin vagy dízel? :)
2017. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 D. Brasco ***** válasza:
100%
Szerinted ebbol a renkivul preciz,pontos igazan hasznos és felettébb magasrőptű leírásból lesz ember a földön aki megmindja mi a hiba.......főleg hogy még csak azt sem tudjuk hogy egyaltalan milyen motor van benne......bár nem mintha ha az bármit is segítene......max annyit hogy akkor az 1000 lehetőség közül kb 200-at ki lehetne zárni......
2017. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Higgadtság Brasco kollega, nem is gondolnád ez mennyire nem evidens mindenkinek.
2017. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem igen, de mindenképp talán.



Ezt innen nem lehet megmondani. Az hogy egy autó 50nél leáll majd gyorsan beindul nem elég pontos. Persze a pontos leírás mellett sem valószínű hogy megszüljük mert millió oka lehet és csak tippelgethetnénk amivel te nem lennél előrébb. Jó esetben a szerelő tud okosat mondani ha ránézett.

2017. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

10 éves Focus,19.000 km-el...hogyne..

Ilyen pofátlan visszatekerés még nálunk is ritka😁

2017. dec. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Alattam akkor csinált ilyet az autó több alkalommal is, mikor elment a töltésem, és már az akku is csutkára merült, úgy menet közben. Na de utána be sem indult többet az autó, bármit is csináltam vele. Ezért furcsa a te eseted kérdező, mert neked állítólag beindult.

Itt most nyilván nem is a km a lényeg.

2017. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az ECUja ment neki tönkre, néha leáll egy pillanatra ilyenkor ugye az autó is lekapcsol
2017. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!