Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írországban létezik valamilyen...

Írországban létezik valamilyen korlátozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy hallottam ,hogy Írországban 25 éves kor alatt maximum 2.0 köbcentis motorral szerelt autót lehet vezetni. ez azért lenne probléma mivel januárba mennék ki és 2.5 ös autó a kiszemelt. ez valami rém hír lehet mert van aki nem hallott róla de a családom váltig állítja hogy bizony úgy van. remélem nem igaz a hír. aki tud akár magyar nyelvű linket annak hatalmas pacsi. köszi előre is


2017. dec. 29. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Baromság, nincs ilyen.

Mondd meg a családodnak, hogy mutassák meg, hogy hol van ez leírva.

2017. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Digitális baromság.

Csók a családnak

2017. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En nem hallottam meg ilyenrol, amivel ugymond "korlatozzak" a fiatalabbakat az a mocsok nagy biztositas.
2017. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az mondjuk igaz és erről biztosat is tudok hogy a biztosítás nagyon drága. Bár olyan szinten mégis csak ki lehet játszani hogy egy több éve biztosítást fizető nevére van kötve és speciel magam vagyok megjelölve másod sofőrként (second driver)
2017. dec. 30. 01:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyenkor is növekszik kicsit a biztosítás, csak nem annyival, mintha 1st lennél. Ahogy itthon is van biztosító aki figyelembe veszi ezeket.


Köbcentis korlátozás tuti nincs, mert marhaság, van 2 literes motor 110 lóerővel meg van 300-zal is. Van ezer Kilóval meg kétezerrel. Értelmetlen, ha lenne is ilyen akkor teljesítménykorlátozással együtt, ahogy a motoroknál is.

2017. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!