Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb? Honda crv,...

Melyik a legjobb? Honda crv, kia optima sw, hyundai i40 kombi

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Megbízhatóságra talán a Honda. Mondjuk a crv SUV, a másik kettő meg nem az, szóval nem a legjobb összehasonlítás.
2017. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek mind jók. Kia, Honda, Hyundai, rajta voltak a listámon amikor kocsit néztem. Elsősorban megbízható, jó, szívó benzinmotoros kocsit szerettem volna, aminél később sem kell számítani magas fenntartási költségekre, drága javításokra. Végül aztán Toyota lett, de csak azért, mert az tetszett jobban.
2017. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kibővült a listád a Kia Optimával? :-) Én inkább a Sportage-t vettem volna bele, valamelyik "edition" kivitelt (most épp a Winter volt, értelemszerűen). Alapvetően egyikkel sem lehet nagyon mellélőni, úgy gondolom.
2017. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A toyotábol az avensist néztem kombiként , de nincs hátulra szellőzőrostély ami futés és klima szempontbol szerintem hasznos és szükséges. meg az avensisbe nem tudtam beállitani az ulest rendesen kényelmes poziciora. 183cm vagyok 91kg , de hosszu lábak. Kormányt nem nagyon akarom rugdosni.

Tudom hogy a Honda suv , de fontos tényező a szivo motor és a nagy csomagtér, ami miatt bent marad a listámon.Hondával csak fogyasztás és a magas szerviz dij ami negativum. Mást nem nagyon tudok.

Igen bejöt az Optima az is belefér a büdzsébe de most hallottam hogy az teljesen megegyezik az i40-el. ugyanaz a tengelytáv , szoval ugyanaz a kocsi csak más néven. Ott viszont a 7év gari ami agaszto. ugy olvasgattam hogy 2-3 év után , mindig találnak kiskaput ami miatt nem ingyenes az szerviz. 7-8 milla között nézegetek autokat. jövöhéten ülök be , optimába és i40-be is. aztán kiderül

A suvnak ,nem hosszu de magas és terebélyes a csomagtere , a két kombinak meg hosszu , de csapodik a hátulja.

2017. dec. 31. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben vedd a Hondát! Amúgy benzinest, vagy milyet nézel?
2017. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kizarolag szivo benzines. Nemetbe dolgozunk , evente 4-5x ingazunk haza. Es kint a lakastol munkahelyig 2-3 km megyunk.
2018. jan. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!