Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzésekor ha...

Jogosítvány megszerzésekor ha online szeretném az elméleti (kresz) részt elvégezni arra a jelentkezés konkrét autósiskolán keresztül kell hogy történjen?

Figyelt kérdés
Online szeretném a kreszt elvégezni, sajnos nem sok szabadidőm van tanfolyamra és őszintén szólva minél előbb mennék az elméleti vizsgát letudni. A kérdés ha én e-learningen befizetem az ad-e nekem igazolást hogy elvégeztem a szükséges tanfolyamot és mehetek-e vizsgára, vagy eleve az e-learning csak konkrét autósiskola keretein belül lehetséges-e ? Jó lenne ha a kreszt letudnám és utána kellene nekem már csak a gyakorlati oktatót és az autósiskolát kiválasztanom.

2017. dec. 30. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak autósiskolán keresztül tudod igénybe venni az e-tananyagot. Ha azt átpörgeted, és a benne lévő teszteken átmész, akkor számít befejezettnek a tanfolyam, és jelentkezhetsz vizsgára. A tananyagot ettől függetlenül még használhatod a kezdéstől számított egy évig.
2017. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attòl,hogy beiratkozol autòsiskolába,nem lesz kötelezettséged. Az èn iskolâmban online zajlott a beiratkozás,és a tanulás is egyénileg zajlott.Miután befejeztem a tanfolyamot,csak le kellett tölteni a tanfolyam elvégzésérôl szóló igazolást,amivel már megettem a vizsgára.Nagyon kényelmes. Viszont muszáj autòsiskola ehhez a folyamathoz,
2017. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beiratkozol egy autósiskolába, és ők igényelnek neked e-Titán regisztrációt.
2017. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Autósiskolán keresztül kell...én is úgy csináltam. Viszont érdemes arra is figyelni,hogy elég jó pár iskolába kb 200ft-al drágább 1 óra vezetés ha a kreszt úgy csináltad,hiába náluk iratkoztál be rá.Kb mintha iskolát váltanál mert akkor is másak az árak.
2017. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!