Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf 4 eslő autónak?...

Vw golf 4 eslő autónak? Mennyiért lehet épkézláb darabot találni, és kb mennyiből lehet fenntartani.

Figyelt kérdés

Sok jót, viszont ugyanannyi rosszat is hallottam már erről az autóról.

Kb 400 000 lenne rá a keret, ennyiből már lehet venni jó darabot?

Illetve fenntartás szempontjából is érdekelne, mennyit fogyaszt.

Egyébként milyen autót ajánlanátok elsőnek ennyiért? Suzuki kizárva.Köszönöm.



2017. dec. 31. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
600e től a fapad, ennyiért ha nem suzuki akkor civic, yaris, corsa fapad amit kapsz.
2017. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

400-ból valami lefingottat kapsz. Nagyon csúnyán tud öregedni a Golf. Amennyi pénzed van, abból 20 éves kocsit kapsz, és ott 90 % az esély, hogy rossz lesz.

Felejtsd el a Golfot, nézz mondjuk 323F Mazdát, vagy Bravát. De 400-ból....

2017. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ebben a kategoriába lévö golfok (szarok) (bocs a kifejezésért) egy jo golf 600-tol kezdödik (1.4 est ne vegyél)

jo:te lehetsz a legmenöbb

ha ugyveszem olcsó fentartás

hátrány:szarok az 1.4 és 1.9tdi(füstölögnek)

300 ezer km re tervezték ezeket

egy 1.4 es 2001 es renault 1.5 cliot corsa esetleg III golf

2017. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

4 kilóért már éppen kapsz mk4-et. ennyiért ne várj nagy dolgot, a fapados, a lerúgott, a külföldi, a széthajtott stb van mindig az árlista alján. okkal.

Ha golfot veszel akkor az 1.9 tdi az ajánlott. Hiresen jó lett e vw 1.9 dizele. Ha golfozni akarsz ennyiből inkább egy hármast vegyél, mivel olcsóbbak nagyobb eséllyel kapsz 4ért egy jobb állapotút.

Amgy ennyiért még tudsz válogatni fordok közt mint pl focus, fiesta vagy ott van még a japán vonal..

"400000 lenne rá" Azzal tisztában vagy ugye, hogy át kell iratni, eredetvizsga, uj forgalmi, biztositás és kezdésnek egy tele tank és már is elvertél egy százast. ? Na meg ha nincs rajta téli gumi.....

2017. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tisztában vagyok vele, így kb 150-et le is vontam a rá szánt pénzből, azért írtam 400-at mert az csak a kocsira menne papírok stb nélkül

2017. dec. 31. 13:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Estleg renault clio helyette?
2017. dec. 31. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:

a clio azok nagyon jo megbizhato motorral lettek szerelve a legjobbak az 1.4 benzin és a 1.5 d

[link]


[link]

2017. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ennyiből még mindig Swift vagy F Astra vonalon maradnék.

Golf 4 ennyiért tekerős ablakos, klíma nélküli, 3x rommátört, füstölő, széthajtott rom lesz (mondjuk 700-ért is az).

A Golf 3 ha nincs szétrohadva akkor 1.9-es dízelt venném, a benzinmotorok nem túl jók, igaz a 4-ben sem voltak azok.

Cliot sem vennék azért mert az autónak néz ki, igazából ilyen összegnél nekem az számítana mennyire üzembiztos a gép és nem azt hogy "egykilencnégyesgóf keee mer menő"...

2017. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a dìzel mi? Elàrulom higy teljesen élhetőek a benzinesei is! Ha nincs megfelelő karbantartàs akkir a dìzel is szar- fos- hugy...

600 körül ki lehet fogni viszonylag jókat.

2018. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!