Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia old sr-ről lenne Ma...

Aprilia old sr-ről lenne Ma beleraktam az akksit rőgtőn kilötte a biztit, Töltés nincs. Halvány a világitás ha a fesszabályzóról lehúzom a csatit a világítás megjavul?

Figyelt kérdés
a biztit akkor is kilövi ha gyujtás nincs ráadva, akku jó ha húzom a gázt akkor halványan az indexnek villani kelene a tekercs lenne a ludas?

2017. dec. 31. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Fesz.szabályzó kuka.
2017. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha lehuztam a fesszabályzorol a csatit ugyanugy nemvolt töltès és a biztit továbbra is veri tekercs nem lehet rossz?
2018. jan. 1. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom annyira.
2018. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

lehet a fesszabályzótol is?

Mert ha ráteszem az akkusarut egyből lemegy a bizti.

a gyujtást rá sem kell adnom.

2018. jan. 1. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Valahol sérült vezeték is lehet.Egy multiméterrel kilehet mérni a tekercset is,ha csak azon mérsz töltő áramot.Ha kb 8V körülit mérsz,akkor a tekercs jó.A tekercs csak járó motornál ad le áramot,tehát gyüjtás nélkül a tekercs hiba miatt nem olvadhat ki a bizti,mert a fesszabályzó nem engedi az aksitól a tekercs felé az áramot.

Egy alaposabb vizsgálattal egy szaki,vagy aki tisztában van az elektronikával, megállapítja,hogy mi a hiba.

Én is csak tippelni tudok innen.

2018. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!