Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora műszaki, technikai...

Mekkora műszaki, technikai különbség az Audi A4 B6 és B7 között?

Figyelt kérdés

Mennyivel nyújt többet a B7-es, mint a B6-os ?

Megéri rá többet áldozni, tud annyival többet ?

Nekem a B6 is nagyon tetszik, főleg kombiba... Ha már azok is nagy hűtőrácsot kaptak volna, mint a B7, akkor számomra tökéletes lenne.


Műszakilag, technikailag mennyivel nyújt többet egy B7-es ?



2018. jan. 1. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
B7-ben már felnőtt is elfér hátul.
2018. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csupán ennyi ?
2018. jan. 1. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bele szeretnél menni a részletekbe akkor teljesen más a 2 autó. Mások a motorok, más a futómű, más az extralista és más az ár.
2018. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es

A B7 pont akkora mint a B6.

Megtévesztőek ezek a számok, pedig valójában a B7 a B6-nak egy faceliftje, semmi más. A B7 kapott single frame hűtőmaszkot, ami szerintem sokat dob rajta, és új motorokat, mint például a 2.0 TDI, 2.7 TDI, 3.0 TDI, 3.2 FSI, ilyesmi. Kisebb apróságokat is kapott még a B7, plusz rendelhető extrákat.

Én a B7-et javaslom, nem is másért, hanem azért, mert természetesen fiatalabbak, mint a B6-osok. Szóval érdemes többet áldozni rá.

2018. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!