Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat 1,3JTD és 1,9JTD milyen...

GáborTNK kérdése:

Fiat 1,3JTD és 1,9JTD milyen fogyasztással rendelkezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A fent említett két motor, melyiknek milyen fogyasztása van különböző helyzetekben! Csak város, Csak pálya, Vegyes!

Köszi előre is!


2018. jan. 2. 20:44
 1/4 Katolikus plébános ***** válasza:

Amikor írtad, hogy Doblót szeretnél megnéztem, hogy mi a különbség, nem válaszoltam arra a kérdésre, de érdekelt ( külön köszönöm mert egy vicces képet is találtam keresgélés közben )


1.3JTD

Város:7

Pálya:5-6-7 lábfüggő inkább 5.5 ha nem tolod neki

Vegyes 6.5.


1.9JTD

Város: 8

Pálya: 5-6-7 között lábfüggő ez is :)

Vegyes: 7.


Viszont ott is és utánaolvasásom is kiderítette a 1.9JTD mérföldekkel jobb mivel tartósabb, mivel egy régóta gyártott konstrukció Fiátéknál.

2018. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1.3 JTD-t hanyagold, mert nem jó motor. Az 1.9 JTD viszont megbízható.
2018. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Fél maximum 1 literrel kér többet az 1.9..........cserebe azzal lehet normalisan haladni meg pályazni is ha kell es nem fog minden heten beszarni rajta valami!
2018. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén alapjáraton nem is volt vacilálás a két motor között, mert az 1,9et néztem ki! Jelenleg egy 55LE-s benzines 1,3asom van és megfogadtam, hogy az életben nem kell nekem mégegyszer gyenge autó! :D Egyszerűen katasztrófa hogy még egy hosszú egyenesben sem lehet vele előzni...! No meg 1,3jtd motor szép és jó de azért csak 2tonnát kell cipelni megrakva!! Itt főképp a különbség illetve a tapasztalatok voltak a lényeges dolgok! Volt aki azt mondta 1,9 10 alatt nem eszik a doblo kasztniban a légellenállás miatt, de ezt alapból nehezen hittem el!
2018. jan. 3. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!