Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzésének...

Jogosítvány megszerzésének feltételei? (Részletek lennt)

Figyelt kérdés
Sziasztok!17 hetes kismama vagyok.Szeretnék jogosìtvànyt szerezni.Kizàró ok a terhesség?Tud valaki erről valamit?

#terhesség #jogisìtvàny
2018. jan. 3. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát azt nemtudom, hogy kizáró ok e, de azt tudni kell, hogy egy jogsi akár fél évig(ha neü tovabb) eltarthat. Úgyhogy addigra javában megszülsz mire vizsgázhatnál. Én 7.honapja csinálom és még mindig nem vagyok kész. Mert ha rendes és normális oktatót akarsz akkor annak az az ára hogy csak hetente max 2x tudsz menni. Mert borzalmasan sok tanítványa van.
2018. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A feltételek közt nincs ilyen kitétel!

[link]


Két buktatót látok, hogy esetleg a háziorvosod lebeszél róla, megvétózza. Vagy a gyakorlati oktatód dönthet úgy, hogy a vezetési gyakorlatot, vizsgát jobb lenne szülés után megcsinálnod.

2018. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hovarju ***** válasza:

Nem kizáró ok. Van egy ismerősöm, aki vizsga után kb.2 héttel szült.

Ha hétköznap bármikor ráérsz, találhatsz olyan oktatót, akinél akár naponta vezethetsz. Én találtam ilyet és szinte napra pontosan 3 hónap alatt levizsgáztam elsőre.

2018. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok! Vágj bele, sok sikert :) Enis most csinálom, 3 gyerek mellett... Bár előbb elkezdtem volna...😅
2018. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is úgy csináltam...az övterelőmet vittem magammal :) A vége kicsit gáz volt és jött a nagy izgalom,hogy előbb legyen jogsi mint baba és segített is az oktató,hogy tudjuk nyomni. A 38. hét közepén vizsgáztam.
2018. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, de ha le vizsgázol pár hónap alatt akkor is csak papírod van az a minimális tudás ami ragadt rád, elillan mikorra megint vezetnél.
2018. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, és honnan vetted hogy hónapokat kifog hagyni? Szerencsére nem mindenkit tesz remetévé egy szülés!
2018. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Debrecenben csinálom, 32 hetes kismama vagyok. Egy hónap volt a kresz, az elsősegélyt megcsináltam közben, mindkét vizsga sikerült elsőre. Az ünnepek miatt kimaradt 2 hét, de már vezettem 8 órát, és nekik van gyorsított képzésük, ami igaz drágább de gyorsabban levezeted az órákat mint a többi tanuló. Remélhetőleg ebben a hónapban már vizsgázhatok is. És nem utolsósorban a kismamákkal engedékenyebbek ;)
2018. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!! :)
2018. jan. 5. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!