Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vennék 300 ezerig. Mire...

Autót vennék 300 ezerig. Mire kell figyelnem és melyikek a szép és megbízható autók? Tudom, hogy elég kevés a pénz rá.

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből a legjobb amit vehetsz az a suzuki swift vagy f astra vagy corsa.
2018. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a Suzuki swiftet vennem én, mivel az nekünk is jó kis kocsi volt, a motorja jó és olcsóbbak az alkatrészek. De annál is figyelni kell hogy mondjuk valami friss műszakis legyen és ne legyen azer szét rohadva se.
2018. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

Az uj auto aranak az egytizedeert neked ne legyenek igenyeid. Semmilyenek se, az is csoda ha a kiszemelt negykereku a sajat laban hazamegy veled.


Gondolom a hasznalaltuto.hu-t sem ismered, hogy nem tudtal egy keresest beallitani ss atnezni a kinalatot.

2018. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
3# te mégis miről beszélsz :Dd.. jezusom
2018. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bunkók kérlek titeket kerüljetek. Nevetséges, hogy mit le tudtok művelni. Sajnálom. Az igényem nagy mert 19 éves vagyok és ez lesz az első autóm. Nem értek az autóvásárláshoz és gondoltam megkérdezem hogy tippek vannak -e. De hogy ennyire bunkók legyenek az emberek, tisztelet a kivételeknek. A válaszadóknak köszönöm, persze csak a jólneveltebbik felénél. A bunkók meg, hogy őszinte legyek akár be is kaphatják, mert amit adnak azt vissza is fogják kapni.
2018. jan. 3. 16:40
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem bántani akarlak. DE 300 ezer, szép és megbízható egy mondatban...

Amire neked igényed lenne, az 800-nál kezdődik!

2018. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
F astra csak az rohadós, de az a motor 100kasznit elvisz. Suzuki Swift ami jo. Lehet lepontoznak, de corsa t ne. Kicsi a hely benne nagyon. (Vagyis nekem) ha csak arra kell hogy 2en be ültok es mentek 30km arra jo
2018. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Nyilvan azt kell lepontozni, aki realista, de tudod mit, tessek, segitek: [link]


300-ert ismetlem, ne legyenek igenyeid, semmilyenek se: se marka, se szin, semmi, csak az, hogy egyaltalan mukodik es vannak papirjai...

2018. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem a kérdező nem fogyatékos és nincsnek nagy igényei se ennyi pénzért szerintem nem egy új audit akar.

Barátom autója pl 25 éves és karban van tartva máig, és teljesen jó állapotba van, szép is, nyilván kb 300at ér max(nemtudom)de semmi pénzért nem adna el, mert egy megbízható autó ami az évek során szervizelve volt időnként, alkatrész cserék hegesztések stb.

A suzukis választ én írtam, az elején fura volt vezetni Diesel és autó után, sokszor le is fulladtam,!meg kell szokni azt is, de én nagyon meg szerettem. Sajnáltam hogy meg kellett válni tőle.

2018. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért írtam hogy van ennyi pénzért is ami elég jó állapotba van, csak ritka, és sokan nem adják el:)
2018. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!