Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vásároltam egy Renault...

Most vásároltam egy Renault Scenic 1.4 authenquic 2005-ös autót, azonnal beleszerettünk a párommal az autókereskedésben. Mi a véleményetek róla, mennyire problémás? Kinek mennyire vált be?

Figyelt kérdés

#Renault #Scenic #1.4. #authentquic
2018. jan. 5. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet jó is , de lehet rossz is. Ezt igy nem tudja megmondani senki. Bár szerintem az a motor kicsi ahhoz a fülkéhez.

De attól ha jó állapotban van még akármeddig elmehet.

Van a fikázza csak azért mert francia, de ne foglalkozz a hülyékkel. Minden az állapotától függ.

2018. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogod kapni a 3F-es okítást... Tíz éve van nálam egy 2004-es Megane sedan, ugyanez a motor és felszereltség. Nem kellett bele talicskával hordani a pénzt, de nem is csak szervíznél látott szerelőt. Gyújtótrafók, ablakemelők, fékszervó, hátsó kerékcsapágy, ablaktörlő mechanika ami eszembe jut, hogy kifeküdt rajta a szokásos kopó-fogyón kívül. A műanyag részek már 4 évesen 15e km után is kopottak voltak, az egyéb kárpitok jól bírják, rozsda nincs rajta a csillaggarázs ellenére sem. Amúgy kényelmes, csendes, ha úgy hajtják, akkor takarékos is, mondjuk Scenic-hez az 1.4 szerintem kevés lehet,.
2018. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, a vezérlés 100e km vagy 6 évenként cserés, u.h. ha nincs megbízható igazolás róla, hogy mikor cserélték utoljára, akkor azzal számolj, mert évben pont a határon lehet. Ha jól emlékszem 90 rugó a szett vízpumpával, görgőkkel.
2018. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a fedélzeti computerrel?Nagyon korszerű,de kicsit félek is tőle,hogy az is plusz probléma,ki mit gondol róla?
2018. jan. 5. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de most kezdesz utána nézni az autó előnyeinek, esetleges típushibáinak? Beleszerettél, élvezd! :-) Ne most kezdd el a buktatóit nézni, ne rontsd el az örömödet.

Egyébként a népítéleten szerintem átfogóbb képet tudsz kialakítani, mint az itteni válaszokból.

2018. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A franciákkal több gond szokott lenni. Hiszik vagy sem.

De nem minden fr. sz@r. Jó példa erre a scenic.

Nincs jellemző nagy hibája. Apró bosszantó kis elektromos gondok. Önnálló életet élő központi zár, le vagy felhúzhatatlan el. ablak. Stb...

De ettől ez még egy jó kocsi. A beltere meg egyenesen zseniális.

Kopó-fogyó dolgok fillérekbe kerülnek hozzá.

2018. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!