Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes Svájcon kocsit venni...

Érdemes Svájcon kocsit venni és mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy onnan szeretnék autót vásárolni mivel legtöbbjük ott elég jol karbantartott keveset futottak és szép állapotban vannak meg extrásabbak is nagy többségben mint az itthoniak. szerintetek mennyivel lenne drágább vagy érdemes e onnan hozni be. mennyivel lenne drágább? mivel ugye Svájc nem EU tag

2018. jan. 5. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eléggé, a vám itt jó húzós...
2018. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A jó autók kint se olcsók!!!!....jobbat kapsz itthon annyi pénzből amennyiért onnan hozol egyet és kevesebb a macera miután nem eu-s és a marha sok papír marha sok pénz
2018. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nekem egyáltalán nem az a célom hogy olcsóbban vegyek kocsit hanem az hogy jobb állapotú és jobban felszerelt kocsit vegyek. Ami itthon kevés van vagy egyáltalán nincs.
2018. jan. 5. 17:46
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]

Mint Pl ez. ilyen nem hiszem hogy nagyon van itthon 240 lovas motorral

2018. jan. 5. 18:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd hogy 2 millió forintért nem tudsz venni sehol se egy 17 éves volvot.
2018. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát ha találsz nekem 240 lovasat full extrával akkor szólj
2018. jan. 5. 18:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek neked ugyanugy oldalbatort (jobb oldala) és ocsmanyul javított kell vagy nezhetek serulrsmenteset is ?? :))
2018. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja tévedtem ez a takolmany 2.6-2.7 millioban állna meg itthon .

Már bocsánat de ezért a pénzért autót lehet venni

2018. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A hahu-n is van fent ilyen erős S80-as, és az azért sokkal jobb, mint a V40.
2018. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Külföldön vásárolt autót honsítani kell, ami plusz költség, EU-n kívül vásárolt autó után pedig vámot is kell fizetni.

Ezeket a költségeket add hozzá a vételárhoz, a haza szállítás költségeihez, és döntsd el, megéri-e neked.

Vannak esetek, amikor érdemes behozni, akár még EU-n kívülről is, de sok esetben nem.

2018. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!