Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted melyik megoldás...

Szerinted melyik megoldás lenne a jobb? Vagy te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Vebni egy autót kb 2 millió körül majd használni 10 ėvigvagy venni egyet 1 millió körül 5 ėv után cserėlni ismėt 1 millió ėrtėkben.

Persze az ėvek csak a pėlda kedvėėrt vannak. A lėnyeg talán ėrthető. Drágább fiatalabb autó x ėvre, vagy kb ugyanarra az x ėvre 2 olcsóbb.


2018. jan. 6. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pénzügyileg soha nem tudtam, hogy melyik megoldás lenne a legjobb, de én régebben évente, újabban pedig 2 évente cserélgetem az autókat. Én elsősorban ezért teszem ezt, mert autómániás vagyok, hamar ráunok a típusokra, és szeretnék minél több mindent kipróbálni. De azért is jó ez, mert szinte soha nem bukok így az autókon, és arra is kicsi az esély, hogy pont nálam dögöljön be valami drága alkatrész (rendszerint jó állapotú autókat veszek).
2018. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mai autók - nem egy "hú de komoly" kategóriájút választva - kibír 10 évet jól működtetve - és még többet is -, tehát én az 1. variánst választanám. Egy ismerősömnek van egy 2002-es, a megjelölt érték /2002-es érték szerinti/ autója, aminek a színvonala megegyezik a mai ilyen árkategóriájú autókéval, és mégis megy még 16 évesen is.
2018. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!