Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ért valaki KE-jetronic befecsk...

Gábor cs kérdése:

Ért valaki KE-jetronic befecskendező rendszerekhez?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2018. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem többen is
2018. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az országban azért annyira sokan nem. Gondolom a kérdező sem véletlenül tette fel a kérdést, biztos van egy ilyen autója, amit az ötödik szerelő sem tudott jól beállítani. Sajnon nem tudok én sem segíteni.
2018. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha feltesz egy konkrét kérdést akkor tudunk okosabbat is mondani
2018. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valami öreg Mercit sejtek a háttérben
2018. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen van egy w124 és mercedesem m102.963 motorkodu 2000 benzines motorral és az lenne a gondom vele hogy hideg indításkor túl rövid ideig van emelt alapjarat ezáltal nem melegszik be eléggé és leáll 2-3 indítás után marad csak stabil az alapjarat a másik gondom pedig az hogy menet közben mondjuk megállnek egy piros lámpánál benyomom a kuplung pedallt és olyan 10 ből 1 szer leáll az autó ami elég kellemetlen mondjuk egy körforgalomnal
2018. jan. 6. 22:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Hidegindításnál a többlet levegőt vagy egy pótlevegő tolattyú vagy pedig egy szervómotor biztosítja.

Esetleg még a bemelegedés szabályzó lehet a ludas. Vagy az időhőmérséklet kapcsoló.

2018. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Potlevego tolattyu rendben van bemelegedes szabályzó nincs ke-jetronic rendszerben viszont hőmérséklet-ido kapcsoló van amit sajnos nem tudom hogy hogyan kell kimerni. Esetleg a menet közben lévő motor leallasra nem tud valaki valamit mondani mitől lehet ?
2018. jan. 7. 12:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Bekevertem akkor a sima K jetroniccal a bemelegedés szabályzót
2018. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a kuplung dologra nincs ötletem...
2018. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!