Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Fiorino piros lámpanal...

Fiat Fiorino piros lámpanal kopogó hang?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve van tulajdonomban a fent említett 2008-as diesel 1.3 Multijet, 140 ezer km-el. Azóta volt rajta kuplungtárcsa meghibásodás (kb. 200 km-el ezelött, cserélve lett, vezérműlánc szintén.

Ma munka közben figyeltem fel rá, először vezetés közben egyesből kettesbe furcsa érzés volt váltani, mintha egy gumis, fura anyag bekerült volna, de ez utána nem jött elő többet. Rá 10 percre egy piros lámpánál amint üresbe raktam az autót hangos, gyors kopogást hallottam. Mi lehet a baj? Ha a kuplungot benyomtam, a kopogó hang megszünt. A váltóval lenne valami? Pár km múlva félrehúzódtam, hogy megnézzem látok-e valamit, de addigra a hang megszünt létezni.

Előre is köszönöm, ha valakinek van valami tipp, mi lehet a baj.



2018. jan. 8. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nemrég piszkálták a kuplungot ....
2018. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És zöld lámpánál mit csinált?
2018. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
Biztosan belebújt a harkály!
2018. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!