Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyes Renault Megane (1996-200...

Egyes Renault Megane (1996-2002-ig) fészlift előtti modell (1996-1998) hátsó lámpája passzol a fészliftes (1999-2002) verzióba?

Figyelt kérdés
A két lámpatest szinte teljesen egyforma ránézésre, a foglalatuk is hasonlónak tűnik, de nem tudom passzol-e a fészlift előtti modellhez szabványosított lámpa a fészlift utániba.

2018. jan. 8. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg egy autósboltban. De szerintem szinte biztos, hogy igen.

Ugyanakkor óva intenélek attól, hogy facelift előtti modellbe facelift utáni lámpákat tegyél. Egyrészt újraeladáskor nehéz lesz megmagyarázni, hogy nem azért van rajta idegen lámpa, mert össze volt törve a hátulja, de igazából ez majdnem lényegtelen már egy huszonéves autónál. Másrészt - és ez az igazán fontos - szemen köpnéd vele a tervezőt, Patrick Le Quément-t, aki a Mégane mellett olyan ikonikus formákat tervezett még, mint a Ford Sierra, vagy az eredeti Renault Twingo. Főleg akkor lenne fájdalmas ez, ha elölről meg eredeti lenne az autó.

Úgyhogy a jó ízlés nevében kérlek, hogy ha lehet, maradj az eredeti hátsó lámpáknál. Köszi!

2018. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem gyári lámpákat szeretnék rakni bele (nekem a faceliftes modell van), hanem tuninglámpákat. Csinálok egy solid optic tuningot, és a hella black lámpa, amit akarok rakni bele, a leírás alapján csak a '96-'98-as modellbe passzol. Arra gondoltam, ha a gyári lámpa belemenne, akkor (ezen az alapon) a tuning is.

Amit pedig a formatervervezőről mondtál, nagyon tetszett, én tősgyökeres Renault-os vagyok, jó volt ilyet olvasni valakitől! 😁😁

2018. jan. 12. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

:) Örülök, hogy tetszett.

Viszont ha úgy adták meg, hogy 96-98-asba megy bele, akkor nyilván volt valami változtatás utána.

2018. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A renault igen sűrűn változtatott mindig,etzért kell anyagrendelésnél az évjárat alváz és a motorszámot is küldeni. Uüv. József
2018. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!