Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat brava 1997 1.6 16 szelep....

Fiat brava 1997 1.6 16 szelep. Fogyasztas megbizhatosag kenyelem stb . velemenyek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács! NE!

Keress másik márkát mert ezzel csak a baj lesz

2018. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kifejtened kicsit bovebben kerlek
2018. jan. 10. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd az autóvillamosságisnál érdeklődj bővebben köpni fog egyet amint meghallja a fiat szót.
2018. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lakatost is érdemes megkérdezni. :D


De leginkább Fiatbravo.hu , itt minden fontos információt megtalálsz, amire szükséged lehet.

2018. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fújolnak az urak, de sosem volt nekik.

motorikusan megbizható, nem egy erőgép, villamosságilag se annyira gáz,mint mondják, de szereti a kontakt spray-t. Kényelem kérdéses, nem mindegy, hogy egy skoda favorit után akarsz beleülni, vagy egy merci után. 96 után galvanizálták a karosszériát, rohadásra nem hajlamos, de nem a legolcsóbbak bele az alkatrészek.

nekem most is fut egy 96-os 1.4 12v, kipufogón kivül egy generátor, meg egy jobb első kormánygömbcsukló szart be rajta 8 év alatt. fogyasztásban 8 alatt ne gondolkozz.

pisz

2018. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"fújolnak az urak, de sosem volt nekik. "


Volt a családban '96-os 1.4 12v - ette is a rozsda, és ebben is széthullott a hengerfej, mert nem rendes olajjal járatták :)

Amúgy én szerettem.

2018. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!