Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom felpolírozni az...

Hogy tudom felpolírozni az autómat? (info lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy polírozó gépet, amihez van egy polírozó és egy waxoló sapka. Majd most akarok venni valamilyen polírozó kenőcsöt. Ezenkívül mi kell még hozzá? Milyen márkákat ajánlotok? Ha jól tudom több féle erősségű kenőcsöt árulnak. (ezek közül a legerősebb milyen mély karcokat távolít el?)

Jah és ha valaki tud egy jó honlapot ahol pontról pontra leírják a lépéseket, esetleg jó tanácsokat az kérem linkelje be. És persze a tőletek jövő jó tanácsokat is szívesen fogadnám.


Előre is köszönöm! :)


2010. jún. 5. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
mennyiért vetted a polírozó gépet? amúgy nem tudok segíteni, én is csak érdeklődök.
2010. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3000ft-ért a vaterán. Zsír új. Egy polírsapkával és egy fényező sapkával. Tisztában vagyok vele, hogy nem egy csúcs technológiás, de amire nekem kell arra bőven elég. :P
2010. jún. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!