Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb KRESZ könyv,...

Melyik a legjobb KRESZ könyv, amiben minden információ benne van?

Figyelt kérdés
Ti miből készültetek vizsgára? Célom nem az, hogy átmenjek, hanem hogy valóban meg is tanuljam, mi hogy működik, mit jelent.
2018. jan. 16. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináld a teszteket, olyanokat amikhez magyarázat is van.

Van sok hely ahol össze van szedve a lényeg, ami érint téged bármikor.

Tény a kresz 100-150 oldalas könyvekben sem írható le teljesen.

De ez is olyan ,mint nagyon sok minden más, 1 hétköznapi ,vagy csak átlagos szót elcsámcsognak 8 szóval ,és töltelék részekkel...

2018. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik a legjobb, vagy egyáltalán van-e legjobb KRESZ könyv, de abban biztos vagyok, hogy egy jó KRESZ könyvből többet lehet tanulni, sőt, tanulni abból lehet.

Az a jó tankönyv, amelyik gyakorlatiasan magyaráz, szemléltet, mutat jó, és rossz példákat, azokból lehet megérteni a szabályok logikáját, és ha ez sikerül, nem gond, ha egy kérdés átfogalmazva kerül a vizsgázó elé, a szabályok ismeretében válaszol, nem a piros autót, a kék buszt, és a sárga villamot keresi a képen, hanem átlátja a forgalmi helyzetet.

2018. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hovarju ***** válasza:
Én az autós iskolába, ahová jártam kaptam egy nagyon jól használható saját kiadványt, amiben összeszedték a lényeges dolgokat, szabályokat. És nagyon sokat gyakoroltam a non stop autosiskola facebookos oladlán, megy a kreszteszt pont hun.
2018. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyik sem jo nincsenek benne a jelenlegi hatosagi vizsgakerdesek e titán a program 30 napos kell venni egy kodot es lehet hashnalni proba visgak vannak meg tanfolyam rajta azokat le kell kattogni.


annal jobb nincs szerintem erdemes megvenni egy honapra! Ugyan azok a kerdesek lesznek a hatosagi vizsgan is www.etitan.hu


keddezz utana masbol ne tanulj mert elavultak a kerdesek ez a friss amit az etitan uzemeltet

2018. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!