Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy családi autónk ami...

Van egy családi autónk ami 1991 ben gyártottak (Skoda Favorit). Mit csináljak vele, ha senkinek nincs jogsija nekem is csak egy év múlva lesz? Addig csak ugy rohadjon a garázsban vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj egy évet. Jó kis kocsi az.
2008. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elhiszem hogy jó de nem romlik el?
2008. okt. 26. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Állásában mitől romlana? Le kell venni az akkusarukat, fagyállóval feltölteni a fagyállósítható dolgokat. Addig az egy évig meg érdemes ideiglenesen kivonatni a forgalomból, hogy a biztosítás se legyen fizetve.

Meg azért mondjuk havonta nem árt egyszer beindítani, kicsit gurulni vele elég az udvarban, hogy a kerekek ne mindig ugyanúgy álljanak.

2008. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én eladnám, 91-es nem fiatal már,meg egy évig elég luxus fentartani igy ebben a helyzetben.Ez a tipus elég hangos és nem a legkényelmesebb. Nem bántás csak a személyes tapasztalat.
2008. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik add el, kinek mi, én pl sose adnám el a favit, és a fenntartása nem sok máshoz viszonyítva, főleg garázsban.
2012. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!