Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet az, hogy a Renault...

Mitől lehet az, hogy a Renault Traffic Rlink-je nem látja a navigáció SD kártyáját?

Figyelt kérdés

Valószínűleg véletlenül menetlevél oda lett rakva, és az nyomta ki a kártyát...csak azt vettem észre, hogy nincs bedugva.

Visszadugtam, de továbbra sem érzékeli. Beállításokban ha rányomok az SD kártya kiadására(pontosan nem tudom mi a szöveg), arra is azt írja, hogy nincs kiadandó kártya.

Nemsoká megy mondjuk első szervízbe, szóval ha itt nem, ott remélhetőleg lesz rá megoldás, de gondoltam felteszem, hátha járt már így más is Rlink-el...


2018. jan. 16. 20:11
 1/1 A kérdező kommentje:
idő közben a hiba elhárult, másnap reggelre...egy kicsit több áramtalanítás kellett neki, mint pár perc...
2018. jan. 21. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!