Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik új autót vennétek...

Melyik új autót vennétek inkább és miért? Focus vagy Astra K?

Figyelt kérdés
Mindkettőből az alap vagy az eggyel magasabb felszereltség jöhet szóba, 4,4 millió körül max, klíma és tempómat a feltétel.
2018. jan. 16. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Focus, jobbakat olvastam róla.
2018. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fordokat lehet sokan(fikázák) de ebböl a 2 böl ezek a legjobbak


(én 1. arteont vgy egy uj renaultot vennék)

2018. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. A Fordban erősebb az alap benzines, viszont a beltér nekem nem tetszik, illetve az autó hátulja sem.

Nekem az lényeges szempont lenne, főleg ha már 4.4 milliót kifizetek, olyan autóba üljek ami tetszik és ne legyen lelkiismeret furdalásom hogy miért nem a másikat vettem.

Az Opel szerintem jobban néz ki belül és elölről, a hátulja ennek is furcsa szerintem.

Mindenesetre egyikkel sem jársz rosszul, a szívóbenzin megbízható, azt vedd amelyik tetszik.

Amúgy én nemsoká 3.6-4 millió körül J Astra szedánt fogok venni, 1.6 benzint. Egyrészt a szedánok tetszenek, másrészt a belseje jobban tetszik mint a K Astrának.

2018. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fordot.
2018. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az uj k astrakban Peugeot motor van! En mar alapbol emiatt nem vennem meg. Focus biztosan sokkal megbizhatobb, de nekem is az astra tetszik sokkal jobban.

Ha cegauto lesz, tokmindegy, legyen focus, azt remelhetoleg kevesebbszer kell szervizelni. Azonban, ha nem tudsz az afaval jatszani, akkor ne vegyel ujat. Ennyi penzbol nagyon szep 2-3 eves, 60-80 ezer km alatti autokat lehet kapni a kozep es nem az alap kategoriabol.

2018. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Focus mert Ford párti vagyok, de az Opel is jó.
2018. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó autók, amelyik jobban tetszik, nekem az Opel lenne
2018. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
focus
2018. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!