Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2105, nincs müszerfalvilá...

Lada 2105, nincs müszerfalvilágítás, gyújtás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 2105 ös ladám és eddig semmi baj nem volt vele.. ám egyik reggel kimegyek elindítom, felrakom a világítást. Látom nem ég a bal első tompìtott.. jó, leállìtom kicseréltem az égőt, elindìtom a világítás nem működött, ennek ellenére elindìtom.. eddig semmi probléma.. egyszer csak magától leáll és se kép se hang, az akkumlátort átraktam másik kocsiba ott működött, ebben is volt másik akku semmi.. nincs gyujtás, de annyira hogy még csak a műszerfalon a lámpák se villannak fel.
2018. jan. 16. 22:40
 1/4 10 deka farhát ***** válasza:
Akku kábel, saruk rendben? Ha igen, lehet továbbmenni. Érdemes egy multiméterrel átnézni a vezetékeket, hátha meglesz a ludas.
2018. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kormány alatt a gyújtáskábel csatlakozója nem csúszott szét?
2018. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az összes kábelt átnéztem a műszerfal alatt, csatlakozókkal együtt, azoknak nincs baja.. gyújtáskapcsolóról sem csúszott le semmi.. Egyszer csinált egy olyat hogy ráhagytam este, másnap kimegyek ráindítok és lám, van gyújtás.. be is indítom, de amint felraktam a világítást elment minden.
2018. jan. 17. 11:52
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerült, bizti tabla alatti vezetekek nem erintkeztek, most szedem le es nezem meg az osszeset. :)
2018. jan. 17. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!