Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha bezártam a kulcsot az...

Ha bezártam a kulcsot az autóba hogy lehet kinyitni az autót?

Figyelt kérdés

Szerencsére a másik máshol volt. De akkor mit lehet csinálni ha mindkét kulcs bentmarad az autóban?

Skoda Octavia 2006 (nem 1200 es leégetem a pillangó ablakon a kilincset és kinyitom belülről, 120 as Skoda dróttal felhúzom az ajtónyitó bowdent...)



2018. jan. 17. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Renault Twingoval jártam így (másik kulcs 150 km-re otthon), 10-ért kijött a tolvajkulcsos ember és kinyitotta nekem. Bár nem volt olcsó, de akkor ez életmentő szolgáltatás volt és egy életre megtanultam, hogy mindig a zsebembe tegyem a kulcsot pakoláskor, ne a csomagtartóba. Tuti nem állnék neki rongálni a kocsit, tetézve a bajt.
2018. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

2006-os Swiftet mi úgy nyitottuk ki, hogy betörtük az egyik ajtóablakot és úgy be lehetett mászni a kulcsért. Ez kb. 4 éve volt, akkor vagy 10 szervizben voltunk ez ügyben, 1 valaki mondta azt, hogy ki tudja nyitni kulcs nélkül de ez a művelet vagy 20 órájába került volna (természetesen órabérben dolgozott), így inkább maradt az ablakos megoldás, mert olcsóbb volt egy ablakcsere.

Talán neten talált olyan "nem hivatalos" szakembert, aki ki tudja nyitni (magyarán valaki olyat aki el tud kötni egy autót).

2018. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Féltéglával, vagy ügyes lakatossal (nem Lákátos, Kolompár és társaira gondolok)
2018. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az hogy történne meg hogy mindkét kulcs bent ragad ? Inkább egyik bezáródik a másik meg valahol Európában ... Netről keresnék autós-zárkulcsmestert és tippeket , összehasonlítanám szervíz ajánlattal és a kedvezőt választanám .
2018. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért 2 kulcsot bezárni kva nagy művészet lenne.
2018. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha elő vagy fizetve assistance szolgáltatásra, ilyen esetben kijönnek, és megoldják. (Én anno új Renault-val jártam így, egyik kulcs csomagtartóban, másik 200km-re.)
2018. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kérdés csak költői, ahogy olvasom. Ha most valaki mond egy okosat, akkor kiét nyitod ki?
2018. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel régebben is notórius kulcsbezáró voltam, a mostani kocsihoz másoltattam egy kulcsot. Mivel nincs benne immo chip, csak az ajtót lehet vele nyitni. A lakáskulcsos kulccsomón van rajta, nem egyszer és nem kétszer szabadított meg nem kevés bosszúságtól.
2018. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És hogyan sikerült bezárni? (csak kíváncsiságból)
2018. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon értettem , nem mi zártuk be hanem egy ismerős, elvitt engem kórházba majd hazament és mikor jött értem akkor a garázsban bezárta , bepakolta a cuccait a csomagtartóba szerintem véletlenül rányomott a kulcsra és becsukta a csomagtartót. A másik kulcs meg a középkonzolban volt de pont pár nappal elötte lett kivéve onnan.
2018. jan. 17. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!