Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha beáll a porlasztó annak...

Ha beáll a porlasztó annak mik a jelei?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem megy a henger jelentsen bármit is az hogy beáll a porlasztó
2018. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De tényleg mi az hogy beáll? Egyébként nem mindegy hogy dízel vagy benzin befecskendező, vagy karburátor. Mert ezek mind porlasztanak.
2018. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan kocsmai szlogen.

Ha valaki fél nótásan borzasztó okosat akar mondani , akkor szoktak hasonlókat elpufogtatni a többi félrészeg palinak.

2018. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Basszus nő vagyok, nem tudom pontosan elmagyarázni. Ha elromlik vagy nem is tudom mit csinál, hogy akkor rángathat az autó? Bár valószínű a porlasztóval van gond, de kedden kiderül a szerelőm, akkor ér rá. Látatlanba szerinte ez a baja.
2018. jan. 18. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen autóról van szó?
2018. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
seat ibiza 1.4 pdtdi
2018. jan. 18. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor diesel injektorról van szó. Jelei ha "beáll" vagyis nem megy egy injektor pl nehezen indul, ha gázt adsz leáll, rángat, egyenetlenül jár, magas a résolajveszteség.
2018. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nem lesz olcsó buli ha a PD elem megadta magát arra azért készülj fel lelkiekben 😣
2018. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7 valaszolo, pont ezeket csinalja, sajnos akkor lesz ismet egy jo kis kiadasom. :( koszonom nektek a segitseget
2018. jan. 19. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!