Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320D-n (2014) mit kell...

BMW 320D-n (2014) mit kell cseréltetni 200e kmnél és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Van egy 2014-es f30-ad és itt érdeklődsz? Olcsó szerelőt nem keresel hozzá, aki a kertbe ki is cserélni? Hívd fel a márkaszervizt egyrészt elmondja, másrészt ha vezetett szervizkönyve van az eladásnál jól fog jönni. 1 telefon az egész, és akkor nem itt fog tippelni a sok hülye a buszról
2018. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Az egész autót úgy ahogy van.
2018. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most akarok autót venni! Még nincs meg!
2018. jan. 19. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
de ha felhívod a wallist megmondják
2018. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vezérműláncot alsó hangon érdemes ha nem akarsz motorcserét. Ez hajtástól függően 400e+. Meg ha már szét van szedve a motor akkor az ottani kopó dolgokat is érdemes ne 10e km után kelljen megint, tehát 1millióval simán számolhatsz.
2018. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Abban kb 460000 van.
2018. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy hívd fel a márkaszervizt, és kérj árajánlatot általános 200 e km-es szervizre. Akkor már nem fog meglepetés érni. Ha megveszed az autót, tényleg érdemes a márkaszervizbe vinni, hogy bejegyezzék a szervizkönyvébe. Amikor majd rájössz, hogy sokba kerül neked az autó, könnyebben el tudod adni, kisebb bukóval.
2018. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdezem mert nincs pénzem rá. Kp veszem, 10% félretettem a javításra. Nem visszatekert, ismerős ügyvédnek volt a céges kocsija. Kb érdekelt a dolog de megkérdezem a márkaszervizt. Amúgy nem szeretem őket, az előző kocsimat is (Audi A4) 130e után függetlenbe vittem.

A vezérlés cserélve lett a kocsiban 180-nál! Számla is van róla. Mi lehet még trükkös?

2018. jan. 19. 10:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi szerintem, nézesd maj át a szervízben, olajat meg szűrőket, sőt, az összes folyadékot ami van, cseréld le, biztos ami biztos alapon. Fékekre nézzetek még rá, illetve ha automataváltós, akkor olajat cserélnék benne. Nagyjából ennyi.
2018. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!