Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa "C" autóban,...

Opel Corsa "C" autóban, illetve Skoda Fabia (régi kb.2005-ös) és Ford Fiesta szintén 2004-es körüli évjaratban, dönthetőek a hátsó ülések?

Figyelt kérdés
Tehát ezekben az autókban dönthetőek-e a hátsó ülések? Horgászat szempontjából érdekel a dolog.

2018. jan. 19. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egyterűt , az való az ilyen hobbihoz.

Az dönthető és még ki is szerelhető belőle.

Nekem Partnerem van és kb 10 perc alatt ki tudom venni az üléssort hátulról.

Ha ki fogsz egy jót nem is kerül többe mint a skoda.

2018. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alig van olyan autó, amiben ne lenne dönthető a hátsó ülés. Ezekben természetesen mindben dönthető. Vásárlás előtt azért próbáld ki, hogy minden befér-e úgy, ahogy gondoltad.
2018. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nekem szerintem,megfelelne valamelyik autó a fent említettek közül,már csak azért is,mert nincs sok horgász felszerelésem. És ha már dönthető a hátsó ülés,akkor azért gondolom több helyet nyer az ember vele.
2018. jan. 19. 10:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg ugye azért sincs sok cuccom,mert nem igazán járok több napra horgászni,max.24-órára. :)
2018. jan. 19. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Fabiából elég sok kombi is van, azokra is érdemes ránézned, praktikusabb lehet.
2018. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben körül nézek,köszönöm.
2018. jan. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!