Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru Impreza tulajdonosokkal...

Subaru Impreza tulajdonosokkal szeretnék beszélgetni. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sajnos a hivatalos subaru fórumon zárt ajtókat találtam. Próbáltam keresni más fórumokon a témához kapcsolódó beszélgetéseket, de az összes kihalt. Hol találhatok valakit aki tudna segíteni pár kérdésben. Autó vásárlás előtt állok, és vannak még homályos foltok az autóval kapcsolatosan.

2018. jan. 19. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Facebook csoportokban tudnak segíteni valódi tulajok. Itt csak az NFS-ből ismerek a kocsikat akik ideírnak
2018. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már a facen is folyamatban vannak a próbálkozásaim, de eddig semmi siker. Pár angollal beszélgettem, akik kb annyit értettek hozzá, hogy mit kell tuningolni, meg melyik szerelőhöz kell elvinni hogy megcsinálja. De akikkel beszéltem kb annyit értenek hozzá mint én. Vagy még annyit sem.
2018. jan. 20. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
VictoryMotors FB oldala, szerintem szívesen válaszolnak a kérdéseidre.
2018. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!