Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Állítható teleszkóp Simsonhoz?

Állítható teleszkóp Simsonhoz?

Figyelt kérdés

Üdv, szeretnék tanácsot kérni. Szeretném Star motoromat kissé ültetni. Nem szeretném a gyári teleszkópot tönkretenni, így valami állítható teleszkópot keresnék. Esetleg tudnátok márkát, vagy esetleg konkrét állítható teleszkópot ajánlani?


Előre is megkérek mindenkit, hogy az olyan megjegyzéseket mint "Az ültetés hülyeség/ tönkretszi a motort" "Minek ültetni" "Az úgy jó ahogy gyárilag van" stb. Kérlek mellőzzétek!!! Ha nem érdekel a téma és esetleg nem tetszik az ültetés, kérlek lapozz tovább! Előre is köszönöm!



2018. jan. 19. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy bontott teleszkópot pl 3 ezerért, és azt szabnám át, a gyárit meg megőrizném ha vissza akarom szerelni később. Ez a legegyszerűbb és a legolcsóbb megoldás.
2018. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Gondoltam már erre, de inkább nem akarnék hozzányúlni a teleszkóphoz. Így valami állíthatóra gondoltam. Vagy esetleg valami robogóból bontott rövidebb teleszkópra. Ezért is kérdezem, hátha van valakinek konkrét tapasztalata.
2018. jan. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!