Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kopogó hang az új könnyűfém...

Kopogó hang az új könnyűfém felni miatt! Mennyire hallható az út hibái?

Figyelt kérdés

Kaptam egy hatalmas kátyút és az alufelni elrepedt, hegesztve, javítva volt. Azt mondták ezt már ne használjam, rendben akkor vettem egy másikat! A hibás felni 14" volt, az új pedig 15" 195/50 r15. Kapott futómű beállítást, és teljes átvizsgálást a napokban az autó, márka szervizben! Szinte minden ki lett cserélve, féltengely, stabilizátorok, szilentek és egyebek. A következő a gondom hogy ezzel a felnivel rettenetesen kopog a rossz úton, de semmi más csak kopogó hang. Szerviz állítása: Minden rendben van ez a felni miatt is lehet.

Új téli márkás gumik, igaz nagyobb a felni a megengedettnél szélesebb. A régivel semmit nem lehetett hallani.

SZERINTETEK A FELNI TÉNYLEG LEHET A HIBÁS???

köszönöm.


2018. jan. 20. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyik 14" a mádik 15" ?

Elég furcsa.

2018. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vicc nélkül mondom;nézesd meg egy fütőművessel!

Ne mondd,hogy már nézték!

2018. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hiába cseréled ki az alkatrészeket ha nem az a hibás :D
2018. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

Nem felni a hibás.

Nekem 15“ helyett 17“ van, gyárilag is feszes volt a futómű de ültetést is kapott, így ha átmegyek egy 100ason megmondom hogy fej vagy írás, mégsem kopog semmi.

2018. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De,de tegnap volt vezérlés csere, gyertya+ kábelek csere, meg mondtam nekik ezt a hibát is, azt mondta mivel a rázópadon nem jelzett semmi hibát, átadta az autót és megdicsérte milyen jó állapotban van stb... (hétfőn megyek vele üzleti útra "1230km" oda vissza). Ezt is említettem.. ! Kár pedig nekem is van aknám, átnéztem én is és semmit nem látni!
2018. jan. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!