Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely autók felelnének meg a...

Mely autók felelnének meg a lenti igényeknek, és mennyitől indulnak?

Figyelt kérdés

1.: Legyen olcsó a fenntartása.

2.: A futóműve jó legyen.

3.: Magyarországi rossz és szűk utak, kanyargós szerpentineken gyors legyen, gyors kanyarsebességűt szeretnék.

4.: 8 kg-ra jusson legalább 1 lóerő szárazon.


A többi szempont nem érdekel. Valamennyire legyen sportos a kocsi, de az sem baj, ha sportkocsi :)

Nyilván fenntartási költséget úgy értettem, hogy ne menjen rá a gatyám, ne a Swift-ekhez hasonlítsuk, hanem a kategóriájához.


2018. jan. 21. 20:47
 1/8 anonim válasza:
Suzuki Swift 16V 2002-2003 évjárat. 300-tól 500 ig forintban.
2018. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MX-5 ~1milliótól van rendes.
2018. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Max. 2 milliót szánnék rá, de azt sem bánnám, ha 1 milláért kapnék faszát :)
2018. jan. 21. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az már alapból behatárolja, hogy ez egy 1,6 tonnás autóra vetítve minimum 200 lovat jelent.
2018. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.: Igen, az nem olyan sok. A legújabb alap swift tudja ezt.

Gondolkoztam az mk4 sport swift-en, de volt már mk4 glx swift-ünk. Jó, meg minden, de az elektronikája 10 évesen már kezd tönkremenni, és ez szerintem sok újabb autóra igaz.

2018. jan. 21. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Astra OPC?


Ebből szerintem biztosan akad sok 2000-2008 közötti darab az 1-2 millió közötti ársávban.

A teljesítmény is stimmel, mert annyira nem vagyok otthon az OPC témában de amennyire tudom a valódi OPC kivitelek 160-200 paci körül mozogtak, alkatrész tekintetében meg ugye Opel, szóval nem hiszem, hogy csillagászati árakra lehetne számítani.

2018. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az Astra G OPC/Coupe turbo jutott eszembe, valamint a VAG féle 204 lóerős V6 (Golf IV és társai) Ezeknek a hajtásláncon kívül az alkatrészei megegyeznek a kisebb teljesítményű verziókéval, olcsó az alkatrész, hegyekben bontják őket.
2018. jan. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Néztem az opel atra-t. Most én olyanok miatt, hogy bőr ülés nem akarok plusz pénzt fizetni, egyék meg.


Kicsit eltérek a tárgytól, tudom, de szerintem ezek a "sport kocsik" nagyon drágák, még a swift is.

Egy kicsit mélyebben a zsebembe kéne nyúlni, de 2,5 millaért kapnék 750 lovas '96 mustang-ot [link] .

Ezekről annyit tudok, hogy habár sokat esznek, de puritán, tartós. És ez utcán is használható.

2018. jan. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!