Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsival Szeged-Budapest...

Friss jogsival Szeged-Budapest távolság?

Figyelt kérdés
Nyugodt szívvel engednétek el a gyereketeket?
2018. jan. 23. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az a 2 óra autóút nem egy őrült nagy távolság. Nem muszáj a román vendégmunkásokat 150-nel előzgetni. Akár szépen beáll egy kamion mögé a külső sávban és odaér amikor odaér, nem verseny ez. :)
2018. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem igen, a nejem már nem annyira :-D
2018. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az autópályán megy, akkor simán.

Egy okosabb csimpánz is képes lenne két óráig nyomni a gázt.

2018. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és, ha régi 5-ös menne?
2018. jan. 23. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor olcsóbb lenne :) ott az előzések a problémásak.. igazából beállhatsz egy kamion vagy teherautó mögé és eltotyoghatsz kezdő vezetőként, mert most még ez normális, de ha valaki előz mögüled akkor vigyázz és segítsd az előzését lassítással hagyj helyet neki ha már a teherautót kamiont nem tudja megelőzni.. ez fontos.. ja meg hogy városban már ne a 80at tartsd :) mert sokan úgy csinálják és a mérő meg ott kuksol
2018. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én engedni fogom bárhova ha meglesz a jogsija, engem is engedtek és így tanultam meg.

Az a baj, hogy a főúton is nagy a forgalom, úgyhogy még veszélyesebb is mint a pálya, mert ugye előzgetnek össze-vissza. Menjen szépen az autópályán, csak beszéljétek meg, hogy ne most próbálja ki a végsebességet, hanem egy olyan nyugis 110-es tempóval guruljon le.

Amúgy meg ti látjátok, hogy mennyire uralja az autót, ha nagyon bizonytalan, akkor lehet elgondolkoznék, de ha tudja kezelni az autót, akkor nyugodtan engedném.

2018. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a pályát javaslom, nem a főútvonalat. A főútvonal necces (elsősorban a balesetveszélyes előzések miatt), úgyhogy inkább pályán menjen szerintem. Ott viszonylag könnyű vezetni. Csak arra kell odafigyelni, hogy ha esetleg fáradtság törne rá, akkor álljon félre egy pihenőhelyen (M5-ösön van bőven), és egy pár percig úgymond fújja ki magát. De szerintem nem necces maga a dolog. Ja, és a pesti tájékozódáshoz azért legyen egy GPS (igazából telefonon a Google Maps tökéletes). De amúgy simán teljesíthető a dolog.
2018. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

250km oda ,m7,m0,m3 mentem friss jogsival a szüleimet meglátogatni egyedül. Az apukám volt az egyetlen aki nem hívott fel,de amúgy kb az összes rokon telefonált miután anyukám riasztotta őket,hogy el ne merjek indulni.

Őszinte leszek,nem esett jól anyám döbbent arckifejezése ,hogy egybe oda értem...apukám volt aki javított a helyzeten azzal,hogy :mondtam,hogy nem béna

2018. jan. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az kimaradt,hogy oké teljesen természetes,hogy az ember aggódik a gyerekéért, én is aggódok nekem is van. Igaz még kicsik, én se lennék nyugodt,de ahelyett,hogy mindenféle szörnyűségeket felvázolok,elbizonytalanítom,megfélemlítem inkább támogatóan lépnék fel ,hogy nyugodtan és magabiztosan induljon neki. Aztán szépen csendbe a háta mögött verne majd a víz.
2018. jan. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!