Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a chip tuningos kínai robogókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nézegettem ezeket a Keeway, Kymco, Aprillia, stb robogókat, kis 50ccm- es kétütemű hybrid motorokkal.

Ma vettem is egyet.

Az a helyzet, h nem nagyon vagyok megelégedve a teljesítményével.

Így hát arra gondoltam, (igazából innen kaptam az ötletet, amit ezúton is köszönök) elvinném vmi profi chiptuningoshoz, h írjon rá valami komolyabb chipet. Na nem kell nagyon vad dolgokra gondolni, maradnék a realitások talaján. Azt nem szeretném, h felemelje az első kereket, v felszedje az aszfalt, de azért lepjem már meg a piros lámpától elindulva a szomszédot, ahogy ott erőlködik elindulni az 1000- es swifttel.

Az érdekelne, mennyire megbízhatóak, mennyire ajánljátok ezeket a tuningokat. A szomszéd fia a robogóját nagyobb lökettérfogatú hengerrel, sportkipufogóval, variátor hangolással, gyorsgázkarral, meg nagyobb karbiurátor beépítésével tuningolta egy zsák pénzért. Én viszont okosabban akarom megoldani, úgy h töredéke áron sokkal több erő legyen, meg nyomaték. És nem utolsó sorban, kevesebbet is fogyasszon. Ez köztudott a tuningosok körében, ahogy olvasom, h a fogyasztást is kedvezőbben befolyásolja a csipsz.

Szóval veleményeket várok olyanoktól, akik csipszeltették már a eobogólyukat. Hidegen télen is könnyen indulnak?

Valakinek tapasztalat?



2018. jan. 24. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szóval azt akarod hogy egy 50-es moci jobban menjen, kevesebbet fogyasszon, ezt csak a motorvezérlő átírásával, fillérekből. Szállj vissza a földre.
2018. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
1-es pedig van ilyen......csak ahhoz a chio sajtos-tejfölös csipsztuningjat kell megírni rá!En a wankelhibrid 2ütemű benzines 1.9tdi motoros robogómat csipszeltettem meg,azota a bugatti veyron is csak olyan 220km/h-tól tud csak elmenni mellőlem es közben 2liter gázolajat termel a mocim 400méterenként
2018. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez igaz nem autó de!

Egy t72es motorját raktam megerősített alvázra 300/85 gumival. És octa-turbóval amit az ebayről rendeltem. Valamint felcsavartam benne a smoke and charm csavart is így gyorsabban megy a füsttő. 16 sebességes dsg quatro kuplungos automata váltó van benne, sperrdifi. Picit súlyos a kicsike. Úgy néz ki mintha az egész egy hatalmas motor lenne.


De jó mert otthagyja a bugatti chiront a fenèbe úgy 300ig utàna màr felakar szállni.


Terveztem rà rotort és nyutható szàrnyakat is de repcsis jogsim még nincs sajna😯😮

2018. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erősen gondolkozok hogy hogyan tudnék ebbe a hazugság versenybe beszállni.
2018. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Maradj őszinte!

Ilyen traktort én is építek holnap, csak nekem nincs T72- es motorom, viszont pont vsn a fészerben egy Tigris motorom. :)

Majd abból.

Amúgy Maseratikkal természetesen nem akarom felvenni a versenyt a kis csipszes robogómmal, hülye azért nem vagyok... De azért egy Bugatty Veyronnal kiállnék két piros között. :)

2018. jan. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!