Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sport légszűrő (nem direkt! )...

Sport légszűrő (nem direkt! ) használatakor megváltozik az autó motorjának hangja?

Figyelt kérdés
Légszűrőházba tervezek sport légszűrőbetétet vásárolni, és arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen a szűrőkkel mennyivel szűrővel mennyivel számíthatok más szíváshangra. 1.8as a motor, vásárláskor direkt szűrő volt rajta (koszos, lyukas..), úgyhogy azt azonnal lecseréltem, de hajt a kíváncsiság, hogy a sportszűrő milyen.
2018. jan. 24. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi változás nem lesz.
2018. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát hangban semmi..? És teljesítményben sem? Előbbi jobban érdekelne, de ha még az utóbbi sem teljesül, akkor mi értelme az egésznek? :)
2018. jan. 24. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Sport légszűrőnek? Semmi, olyan mint a matricázás.

A direkt szűrőnek van értelme, de annak is csak akkor, ha a szűrőbetét, a szűrőház, a leömlő szűk keresztmetszetű volt gyárilag és azt megtudtad vele szüntetni. Ha gyárilag is jó volt, akkor a direktszűrő se ér semmit már.


Meg úgy őszintén, én utoljára normális teljesítménynövekedést ezekkel a karbis időszakban értem el a Ladákkal. Mai autók majdhogynem leszarják.

2018. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet akkor leteszek róla :)
2018. jan. 25. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!