Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csörög a motor alacsony...

Csörög a motor alacsony fordulaton. Milyen adalékot tegyek a benzinbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a benzinen változtatnék,hanem a gyújtáson.
2010. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olaj van benne rendesen? Időben volt cserélve? Nem melegszik túl a motor?
2010. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Állítsd be az előgyújtást vagy ne használd értelmetlenül alacsony fordulaton a motort. Akkor lehetne adalékolni a benzint, ha a régi fajta, 86-os normálbenzin lenne, de mivel ma már 95-ösnél kisebb oktánszámú nincs, ezért hiába borítasz bele bármit, nem lesz jobb.
2010. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az olajcsere pár napon belül aktuális úgyhogy nagy valószínűséggel az lesz az oka. 15.000-t mentem vele legutóbbi csere óta. Rakatok bele valami jobb olajat most.
2010. jún. 6. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha te mondod... Bár ha valóban az olaj lenne az oka, akkor a csörgés indítás után pár másodpercig jelentkezne, amíg a hidrotőkékben fel nem épül a nyomás. Persze ez csak a hidraulikus szelephézag-kiegyenlítéses motorokra igaz. No de hátha igazad lesz.
2010. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Szerinted mi lehet a probléma? A szakszavak alapján gondolom értesz hozzá.
2010. jún. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!