Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson első fényszóró átalakít...

Simson első fényszóró átalakítása LED-esre?

Figyelt kérdés

Mi kell hozzá?

-Akkumulátor, töltőtekercs, LED-izzók, gondolom fesz.szabályzó.

Megéri?



2018. jan. 25. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

NAgyjából ennyi kell, igen. Eggyel elegánsabb megoldás, ha nem fesszabályzó van benne, hanem áramgenerátor aka. led driver.

Hogy megéri-e az szubjektív. Az olcsó megoldásokkal nem fogsz jobban látni, csak jobban vakítani, cserébe a mókolás örömét és a manapság trendi hideg fényt kapod.


Ha látni is akarsz, akkor keress rá a "Slime"-os kettős töltőtekercs, Xenon átalakításra!

2018. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De egyet nem értek. A mai nagymotorokon és autókon szinte csak LED-es világítás van, mégis látni vele. És ha nincs hozzá aksi, akkor hogy üzemelne?
2018. jan. 25. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak az nem mindegy hogy van 2-300db leded ami oda világít ahová az meg volt álmodva vagy van 1db leded amit egy izzó helyén szeretnéd hogy oda világítson ahová te szeretnéd. Illetve azok a led lámpák "felára" néhol megüti az 1milliót.
2018. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval elég drága. Akkor nem érné meg? Mert nekem most egy 6 voltos S50-em van és elég gyengén világít elől. Mit kellene kicserélnem akkor, úgy, hogy megmaradjon a 6voltos világítás?
2018. jan. 25. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha BA20d-s az izzófoglalatod, akkor egy ilyet megpróbálhatsz, de csodát ne várj tőle:

[link]


Nem kell velem egyet érteni, de aki nem laikus az tudja, hogy a #3-as hozzászólónak is igaza van.

2018. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, igen drága LED izzókat találtam, úgyhogy ezt kihagyom. De gondolkodom a xenon izzón is. Nem tudom, hogy milyen foglalatom van sajnos...
2018. jan. 26. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem:

[link]


Szerintem még mindig üzemben van, mert szoktam látni Bp-en egy szakasztott ilyen gépet.

2018. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!