Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi generátorral az a...

Az alábbi generátorral az a problémám, hogy nem tudok eligazodni a kijövő réz huzalokon. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömtől kaptam, 14 volt, 150 Amper teljesítményű lenne, de nincs rajta egyenirányító.A képen látható, hogy kijön belőle 6 réz huzal.Én úgy tudom, hogy 3 tekercs van benne, ezért 3 huzal kellene kijöjjön,Még bontottam szét egy régebbi generátort és azon tényleg 3 jött ki(három tekercs,három fázis)Na már most azt nem értem,hogy ezen mért van hat, kettesével, mint az alábbi linken látható?Multiméterrel mértem szakadást közöttük és ez az eredmény jött ki:Az 1-es,2-ős ás 3-as érintkezésben van egymással,tehát nincs szakadás.A 4-es ,5-ös és 6-os között szintén van vezetés.

Viszont az 1,2,3 huzalok és a 4,5,6 huzalok között nincs vezetés,nincs kapcsolat,mert nem sípol a multiméter.Tehát az első három és az utolsó három között nincs kapcsolat.Valaki elmagyarázná hogy van ez?Itt a link


[link]


2018. jan. 27. 18:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom szétbontani,hogy belenézzek,hogy lássam a huzalokat, mert bele vannak rozsdásodva a csavarok.
2018. jan. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!