Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj?

Gyullancs78 kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kezdem ott hogy fütéssel kezdődött minden, mert nem volt neki és végül hengerfejes lett a drága. Egy Mitsubishi L200-ról van szó 2000-es évjárat.

Új hűtő, új fűtőradiátor, új termosztát, új hengerfej, új vezérlés, új olaj-olajszűrő, új hűtővíz ma hoztam el a szerelőtől és nincs benne fűtés. Megőrülök tőle. Szerintetek mi lehet a baj még?



2018. jan. 27. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Motor eléri az üzemi hőmérsékletet (90 fok)?
2018. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen el
2018. jan. 27. 21:09
 3/11 A kérdező kommentje:
mentem vele már 40 km-t és minnél többet megyek annál hidegebb levegőt fújt. aztán álltam vele egy kb félórát beindítottam és langyos volt a fűtés aztán megint haladtam vele és megint hideget fújt:)))))))
2018. jan. 27. 21:12
 4/11 A kérdező kommentje:

ja és még megjegyezném, hogy miután új hűtő és fűtőradiátor lett cserélve benne, azután jött a termosztát csere. Feltöltöttük hűtővízzel volt is benne olyan meleg mint a szaunába viszont bugyborékolt a víz a hűtőbe. de hazajöttünk vele mert a vizet nem főzte. de még aznap este elment a fűtés benne és kinyomott egy csövet ahol a víz távozott.

Másnap vissza a szerelőhöz és közölték hogy hengerfejes az autó. Lehetséges lenne hogy mindeközben ujra tönkremehetett volna a fűtőradiátor?

2018. jan. 27. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, hengerfejes akkor a kocsi.
2018. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Új hengerfejet vettünk bele
2018. jan. 28. 11:53
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval már kicseréltünk sok mindent amint azt az elején leírtam és még sincs fűtés
2018. jan. 28. 11:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi változás még mindig nincs fűtés és ötlet sem mi lehet a baj, megpróbáljuk a két hetes termosztátot kicserélni hátha az nem jó
2018. febr. 1. 17:57
 9/11 anonim válasza:
Üdv! Nekem akkor ment el a fűtés amikor le levegősődött a hűtővíz. Nem szivárog? Nem ilyen kocsival, de megeshet nálad is. Nézd meg hogyan kell légteleníteni és ellenőrizd. Szerintem, csak tipp
2018. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem csöpög sehol a csövek melegek ahol melegnek kell lennie nyomás próbázva lett a fűtőradiátor is és még mindig semmi a szerelő is azt mondta ez az első kocsi amit nem tud megcsinálni:)))
2018. febr. 2. 09:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!