Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom a kuplungom holtjáté...

Nem tudom a kuplungom holtjátékát beállítani?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy 125 ccm honda cr-t. Ami nem rég esett át kuplung felujitason. A bovden és a

Karnál lévő anyat is teljesen szét tekerem. Teljesen kemény a

Kuplung kar. Mégis 1be rakom a

Gépet lefog a hátaó kerék. Így elindulni se lehet vele ha csak nem tolom.. Mert amint sebességbe teszem

Lefullad. Ha viszont ősszetekerem az anyákat akkor meg teljesen lötyögős marad a kuplung kar. Ötletek mi a probléma forrása?



2018. jan. 28. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A kormánynál található holtjáték-állító anyát teljesen betekered, majd a kiemelőszerkezetnél található anyával (ez az alsó) beállítod a megfelelő holtjátékot. Nem kell végállásig kitekerni, az a titka. El lehet találni, hogy kiemeljen és össze is zárjon. Innentől kezdve a kopásnak a felső csavarral könnyen utána tudsz menni, nem kell alul erőltetni a csavart még egyszer.
2018. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fentvan a durva állitó a bowdenen 10centire a másiktól. Koppra kitekerve az is.
2018. jan. 29. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!