Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómnak nagyon forcsa...

Attila22.22 kérdése:

Az autómnak nagyon forcsa hangja lett, olyan mintha valahol kifujna valami, csak akkor indul be ha adok neki gázt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Deawoo tico 800cc

Egy nagyobb gödörbe mentem be ,ezutan nem vettem semmit èszre ,órákal kesőbb mentem vele semmi gond nem volt ,aztán haza èrtem ès be akartam álni de nagyon furcsa hangja lett es leált ès nem is tudtam beinditani csak ha gázt adtam neki ,aztán mentem vele es a fèk is bekemènyedett.

Valaki ha tudna segiteni azt megköszönnèm



2018. jan. 29. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz és megtudod,hogy mi a gond + azt is,hogy mennyiért orvosolható.
2018. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig rendesen fel koppangatott. Kipufogó és a fék is oda csapódhatott nagyon. Ne járj vele ha a féken érzel változást.
2018. jan. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!