Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 10cm-es hangszórókat...

Milyen 10cm-es hangszórókat ajánlotok?

Figyelt kérdés

E90-es BMW-ről van szó. Az első ajtókban van két db. 10cm-es és hátul van két 10cm-es hangszóró, valamint az ülések alatt 1-1 sub.


A mélyeket nem cserélném, de az összes többit igen, mert olyan hangja van, mint egy régi szokol rádiónak.


Milyen hangszórókat ajánlotok a 4 helyére? Indokolatlanul magas árú hangszórókat nem akarok vásárolni, lényeg hogy jobban szóljanak.


Mostaniknál kipróbáltam h milyen ha csak hátul szól (ilyenkor a subok sem üzemelnek) és elég pocsék minőség.



2018. jan. 30. 09:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem eddig, de nem tudom elférnek-e az üveg mögött:

[link]


[link]


[link]


[link]

(ilyet szereltem már be másik kocsiba, sokkal jobb, mint a gyári, de nem vett meg kilóra)

2018. jan. 30. 09:47
 2/4 JulesTS ***** válasza:

Amiket linkeltel, azok csak penzkidobasnak jok...

Kicx STC-402-nel lejjebb en nem raknek be semmit, akkor inkabb maradjon a gyari.

Ja es 10-es hangszoroktol melykozepet ne is varj. A melylada es a 10cm-esek kozott lesz egy sav amit semmi sem fog megszolaltatni...

2018. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint én a pioneer pártján állok , ha nem a hang nyomásra hanem a hangzásra mész akkor az érzékenység a legfontosabb
2018. jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utánanézek ezeknek. Eddig JVC-vel, Sony-val és a fentebb linkelttel van tapasztalatom, de egyik sem győzött meg.


Hangzás a lényeg. Hangosan nem szeretek kocsiban zenét hallgatni, elvesz az élményből. Inkább szóljon jól.

2018. jan. 31. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!