Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak hosszú távra kb...

Első autónak hosszú távra kb 300. 000ft körül milyent vegyek, az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

vagy mit ajánlanál?

Opel Corsa

Opel Omega

Toyota Yaris

Ford Fiesta

Ford mondeo

Skoda Fabia

Volkswagen Bora4

Daewoo Lanos

Mazda 323

Rover 420

Dacia Logan

Seat Cordoba

SEAT Ibiza

Hunday Accent



2018. jan. 30. 18:29
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy még itt van : Hyundai Getz
2018. jan. 30. 18:34
 2/10 Zzzoli ***** válasza:
55%

Mi az hogy hosszú távra? Hosszú évekre, vagy nagy távolságokra?

300000Ft körül sajnos nem kapsz már üzembiztos autót egyikben sem.

Ha komolyan hosszabb távokra akarod használni, jóval fiatalabb korú gépjárműben kell gondolkodni, nem ebben az árkategóriában.

2018. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hosszabb évekre gondoltam
2018. jan. 30. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Suzuki Swift
2018. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Az árakat is nézted? Mert ezek közül szerintem nagyon sok nem fog beleférni ebbe a keretbe. Corsából egy B Corsa simán belefér, de pl. a Logan elég nehezen hiszem, hogy lenne normális állapotú 500alatt. És még a Corsa is necces, hogy nem-e lesz szétrohadva.

Aztán a Corsa, Yaris, Fiest, Fabia inkább kis autó, az Omega és Mondeo meg elég nagy hozzájuk képest. Jó lenne az igényeket tisztázni. A Daewoo Lanos az meg tisztára F Astra, csak egy kicsit más kivitelben. Meglep, hogy az Astra így nincs a listán.

Elég sok sebből vérzik ez így.

2018. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Ennyi pénzért idős autót kapsz( ami nem egyenlő a megbízhatatlansággal)

Inkább az állapota határozza meg azt hogy milyet veszel, egy motorcsere olcsóbb mint egy komolyabb lakatos munka.

Ajánlani nem tudok, meg kell nézni, menni kell vele.

Swifteket néztem én is, rohandnak, emellett egy mozgó koporsó és még népautó is, nem éreztem jól magam benne.

Corsa is hajlamos a rohadásra, ennyiért b corsa játszik csak, kissé vérszegénynek tűnnek, megbízhatóak bár képesek elég jó étvágyra szert tenni.

Fábiák is hajlamosak a korrózióra és az 54 lovas elég gyatra.

Yarist nem hiszem hogy kapsz ennyiért jó állapotút.


El kell menni megnézni, utána kell nézni a tipushibáknak, kérdezni kell sokat.

Ebben a kategóriában vettem és hála istennek kifogtam az aranyhalat, peugeot 106 1.1 formájában, egy éve hibátlan, vezetett szervízkönyvvel és egy rossz szavam se lehet a 4 literes átlagfogyasztáshoz.

Nem ilyet akartam de ennyi pénzért nem sok jobb volt a piacon akkor éppen.

Bármelyik autó tud szar is meg jó is lenni, törődni kell vele, olyat válassz amelyiket nem hanyagolták el eddig sem.

2018. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül sokat meg sem kapsz ennyi pénzért ( feltéve ha nem totálkáros vagy motorhibásat keresel ).


Swiftet mondanám én is. 300 ezerből más "értelmes" autót nem fogsz találni.

2018. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül Toyota🙂
2018. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki Swift.

5 éve vettem 270ezerért. Sokat használom, gyakorlatilag alig kell rá költeni. Idén már 21 éves.

Jó a fogyasztása (5-6 liter), és nagyon olcsó hozzá inden alkatrész.


Mostanság már 200 alatt is vannak egész jó darabok.

2018. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a régi Swift egyértelmű. Esetleg F astra de azok még jobban levannak strapálva mint a Swiftek. Talán a Renault Clio 1 es vagy Seat cordoba. Skoda Fábia felejtős, de Felicia még szóba jöhet. Esetleg Vw Bora helyett egy Golf 3 as vagy Polo.
2019. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!